KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14842082
nr 1484 2082
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -52, Interiör. Olja på duk, 43x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:18:54
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
29 aug
Retro
Läs mer om Retro